O autorze

Witaj koneserze whisky!

Dziękuję za poświęcenie czasu na odwiedziny mojego bloga. Skoro już zapoznałeś się z jego treścią to najwyższa pora, aby poznać jego twórcę.

Mam na imię Bartek i od kilku lat pasjonuję się wodą życia. Przygodę z „rudą” rozpoczynałem od popularnych whisky typu blended, często w formie drinków, które następnie przerodziły się w whisky „on the rocks” aby ostatecznie odkryć istnienie Whisky Single Malt. Z racji obecnych preferencji to głównie whisky słodowym, pochodzącym z pojedynczej destylarni poświęcę najwięcej czasu na łamach bloga. Postaram się jednak aby odpowiednia ilość informacji dotyczyła również whisky mieszanej.

Chcę aby blog ten był miejscem, do którego chętnie wrócisz po kolejną porcję not degustacyjnych oraz wiadomości ze świata whisky. Pamiętaj, że wszystkie publikowane przeze mnie oceny są moją subiektywną opinią i oczywiście mogą posłużyć jako swego rodzaju poradnik, ale najlepiej jest osobiście spróbować jak największej ilości whisky z różnych zakątków i poznać jak różne potrafią one być.

„W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce jest.”

 

 

 


Wróć do góry ↑

Strona zawiera informacje dotyczące napojów alkoholowych i przeznaczona jest tylko dla osób pełnoletnich.

Zanim wejdziesz na mojego bloga, proszę Cię o potwierdzenie wieku.